avignon
Ortopedické vícevrstvé vložky s gelovou výplní individuálně vhodné pro každé chodidlo.
Dobré vložky do obuvi jsou požitkem pro vaše nohy a podporují celé tělo. Mnoho vysoké, kotníkové i těžké obuvi má vyndávací vložky, což je velice praktické a každý si pak botu upraví podle svých potřeb. Naše vložky do obuvi jsou vyráběny zvlášť pro nízkou, střední a vysokou nožní klenbu.
Outdoorová obuv RIDGE z přírodního kaučuku pro každou příležitost, obsahuje vložku BALANCE s gelovým tlumením rázů, odolnost do -40C
Ve spolupráci s ortopedy vyvinula firma Avignon model RIDGE. Základem je dokonalá podrážka s optimálním tvarem a tuhostí. Funkční protiskluzový vzorek podrážky je v přední i zadní části mírně zaoblen. Toto konstrukce minimalizuje možnost „zakopnutí“ a zajistí příjemný, více houpavý styl chůze, kdy dochází k menším rázům a tlakům na klouby a páteř.
Obuv je zhotovena z několika vrstev. Zvláštním zesílením jsou opatřeny prsty a paty. Spodní část je vyrobena z odolného přírodního kaučuku, který je v přední a zadní zesílené části použit v několika dokonale spojených vrstvách. Vnitřní a horní část je ze silného 9 mm neoprenu, který je z uvnitř potažen speciální vrstvou Ridgewich. Ta umožňuje chodidlům i lýtkům dýchat a zůstat v teple i při okolních teplotách do -40 C
Model je z výroby vybaven kvalitní anatomickou vložkou BALANCE, která dokonale podpírá nožní klenbu a zvýšené bočnice tvaru kolébky v patní části zajistí stabilitu kotníku při chůzi i běhu.