EJL0413_BERGARA(B14_HUNTER_24_SIGHT)WEB

Budete překvapeni obzvláště jemným chodem závěru a vynikající spouští nové opakovací kulovnice Bergara. Bude se vám líbit na první pohled a jakmile ji vezmete do rukou, zamilujete se. Bergara B14 nadchne většinu rekreačních střelců i náročných lovců. Naše kulovnice B14 je přesná, spolehlivá, s pravděpodobně nejjemnější spouští své kategorie na trhu.

Vybavili jsme ji  válcovým otočným uzávěrem s uzamykáním dvěma ozuby do lůžka závěru s chodem kliky 90°. Tento skvělý opakovací mechanismus  v kombinaci s volně plovoucí hlavní Bergara  zaručuje vynikající přesnost. B14 je uzpůsobena k dovybavení všemi druhy doplňků (lišta, montáž, pažba, zásobník …).

Základní provedení B14 je s nábojovou schránkou, vyměnitelný zásobník je nabízen jako samostatný doplněk. Kapacita nábojové schránky je 3+1 pro magnumové ráže a 4+1 pro ostatní. Kapacita odnímatelného zásobníku pro standardní ráže je 3+1 a pro ráže magnumové 2+1. Velmi přesnou spoušť můžete snadno nastavit pro ideální uživatelský odpor, což znamená další důležitý prvek bezpečnosti a přesnosti. Puška opouští výrobní závod s odporem spouště nastaveným na 1,4 kg.

Pažby jsme navrhovali tak, aby poskytovaly komfort ve všech střeleckých pozicích. Dobrou volbou pro ty, kteří dávají přednost eleganci a nadčasovosti před snadnou údržbou, je u modelu TIMBER pažba z olejovaného ořechového dřeva.  Pažba je opatřena epoxidovým pillar beddingem, který zajistí dokonalé uchycení systému a přesnost střelby.

Pevná mířidla dodáváme na přání.