Redolfi-Logo-gruen

REDOLFI je příkladem rodinného podniku, který se i v dnešní době úspěšně rozvíjí a jehož výrobky se prosadily na mnoha náročných trzích. Refolfi Fratelli snc sídlící na jihu od Brescie, založil vyučený puškař Arturo Redolfi (nar. 1922). Díky konstrukčním schopnostem, praxi a obrovskému profesnímu nadšení pro zlamovací vícehlavňové zbraně brzy sestrojil vlastní modely brokových a kulových zbraní.

Na počátku to byla dílna o velikosti několika metrů čtverečních, kde vznikaly první zbraně se značkou RA a místní lovci a sportovní střelci zde zbraně rádi nakupovali. Začátkem 70. let, kdy došlo k velkému rozvoji firmy i zvýšení počtu vyráběných modelů začal úspěšný export i prodej brokových kozlic, kulových kozlic a dvojek z produkce RA mimo Itálii.

K zásadnímu rozhodnutí a investicím do výroby došlo v roce 2010, kdy proběhla celková inovace  modelové řady brokovnic nazvané EOS. Výrobní závod byl vybaven nejmodernějšími CNC obráběcími stroji a dalšími technologiemi, které společně s rodinným výrobním know-how umožnily zvýšení kapacity výroby. Tu si vyžádala zvýšená poptávka po těchto precizně vyrobených zbraních.

Nové výrobní vybavení také umožnilo souběžnou výrobu odlišných modelů z oceli i lehkých slitin.

Modelová řada EOS na veletrhu zbraní EXA 2011, kromě mnoha jiných ocenění, byla odbornými médii označena  jako novinka s nejlepším poměrem ceny a kvality.

Redolfi ARMI - výrobní závod a skladové zázemí firmy ve městě Manerbio