grulla
Převážnou část výrobky tvoří brokové dvojky s klasickým systémem „side lock“. Ceněna je především kvalita a noblesa všech vyrobených zbraní.

Základ tvoří baskule vyrobená z masivního bloku oceli, na bocích jsou spouťové mechanismy Holland and Holland upevněných na samostatných bočních deskách pomocí sedmi čepů. Vše je dokonale ručně slícováno a doladěno do nejmenších detailů.

grulla_royalchurchill_03_701_350_90 grulla_royalchurchill_04_701_350_90 grulla_royalchurchill_01_701_350_90

Brokové dvojky se dělí do několika modelových řad podle povrchové úpravy, typu a náročnosti aplikovaných ryteckých prací a v neposlední řadě dle třídy a struktury použitého ořechového dřeva. Všechny modely jsou osazeny v duchu tradic dvěma nezávislými bočními mechanismy H and H, které se ovládají dvojspouští. Tuto klasickou koncepci podtrhuje anglická rovná pažba.
Na přání zákazníka je možno systém zbraně opatřit jednospouští a zapažbit také do modernější pažby s pistolovou rukojetí nebo provedení „Prince of Wales“. Pro náruživé lovce, kteří při lovu používají další osob pro nabíjení, firma nabízí možnost vyrobit i druhou popř. třetí identickou zbraň. Všechny modely dvojek jsou k dispozici pro ráže 12, 16, 20, 28 a .410 a tomu je přizpůsobena i velikost baskule. Samozřejmostí je i možnost objednat výměnné hlavňové svazky v různých rážích, které jsou individuálně dolícovány.