Never1Nejčastějším problémem, se kterým se lovci potýkají při setkání s výrobky značky NEVERLOST, je právě jejich křiklavá oranžová barva. Každý zvídavý člověk si ovšem na fluorescentní barvy na půdě lesa již stihl udělat vlastní názor. Výrazy typu „s tímto v lese způsobím poplach“ jsou opravdu zbytečnou panikou, protože tento odstín oranžové zasahuje mimo viditelné spektrum lesní zvěře. Jedná se o barvu, která se přirozeně v přírodě nikde nevyskytuje a proto zrak mnohých živočichů na ni není přizpůsoben a vidí ji jako další černou. Jinými slovy, dokud se nositel oranžové nepohne, nemusí se obávat žádného prozrazení.

Prapůvodní myšlenkou při založení této firmy bylo právě snížení rizika nešťastných nehod a úmrtí při lovech. I přes to, že se ve Švédsku věnuje lovu větší procento populace než v jiných evropských zemích, dochází zde k těmto nehodám mnohem méně než například u nás, právě kvůli používání pasivní bezpečnosti a kvalitní komunikaci a kontrole nad průběhem lovu. Nikdo, kdo na sobě nemá ze všech stran viditelný fluorescenční doplněk, by se neměl vůbec lovu zúčastnit!

NEVERLOST dotáhl své výrobky k dokonalosti ať už použitím prakticky nerozbitných, lehkých a zdravotně nezávadných materiálů, tak důmyslným systémem „AddOn“. Ten spočívá v tom, že všechny doplňky jsou vylepšeny karabinkou nebo suchým zipem, takže se snadno dají připevnit kamkoliv na oděv a být tak vždy při ruce, kdy je to právě nejpotřebnější. Lovec se nemusí starat o žádné zavazadlo a ví, že věci se mu jen tak neztratí. Ať už se jedná o láhev s vodou, nůž, lékárničku, GPS přístroje nebo vysílačky, budou kdykoliv snadno dostupné, nebudou Vás nijak omezovat v pohybu a obě Vše ruce zůstanou po celou dobu volné.

Všechny výrobky jsou navrhovány a testovány v náročných podmínkách. Termosky, ve kterých čaj opravdu zůstane teplý, DryVault nepromokavá kapsa, kde se Vašemu mobilu nic nestane ani po pádu do potoka, kvalitní sekyrky a nože ze švédské oceli, co Vás nikdy nezklamou a nikdy se Vám neztratí ve vysokém porostu a hlavně plně vybavená lékárnička, kterou poskytnete první pomoc svému druhovi i psovi – co by neměla chybět ve výbavě žádného zodpovědného člověka, který se chystá na pobyt v přírodě. To vše a mnohem více naleznete v  široké nabídce švédského NEVERLOST.

ctn704_407_1655_0_0__Neverlost_Outdoor_AddOn_West-Cartdrige