BRNO HUNT je rodinná firma působící v České republice i na Slovensku, jež se snaží uspokojit náročné požadavky všech zákazníků, kteří vyznávají tradiční hodnoty našeho regionu při výběru vybavení pro lov, rybolov, volný čas strávený v přírodě a hledají vysokou kvalitu za dostupnou cenu.Bergara2 Z naší nabídky si určitě vyberou i ti z Vás, kteří preferují užití moderních materiálů, technologií i designu dnes běžně užívaných mimo konzervativní území bývalé rakousko-uherské monarchie.

Základní myšlenkou, která nás vedla k zahájení činnosti v tomto oboru, je kladný a aktivní vztah k myslivosti, rybaření, sportovní střelbě, cestování a dalším outdoorovým aktivitám. Naším cílem je nabídnout obdobně založeným příznivcům dostupné vybavení a doplňky s vynikajícím poměrem ceny a kvality, aby získali za svoje peníze maximum možného. Současný vývoj světové i naší ekonomiky této strategii dává za pravdu. Stále více zákazníků zvažuje cenové a užitné vlastnosti veškerých výrobků a nejinak tomu je a bude i v budoucnu u rozhodování třeba při pořízení nové zbraně, oblečení či doplňků pro volnočasové aktivity. Předpokládáme, že přetlak v nabídce značek vyšší cenové úrovně bude dále růst, ale poptávka díky snižující se kupní síle tzv.střední třídy zákazníků bude i nadále klesat.

Abychom tohoto cíle mohli dosáhnout a stali se tak v dlouhodobém horizontu partnerem, ke kterému se zákazníci budou rádi vracet, dodržujeme v naší činnosti tato základní pravidla : – u všech značek které nabízíme jsme výhradními dovozci, sami je pravidelně používáme a tím jsme schopni při výběru prakticky poradit, zajistit dostupnost, záruční i běžný servis – minimalizujeme náklady spojené s prodejem, skladováním, distribucí, což je základním předpokladem příznivé ceny pro konečného zákazníka. Spolupracujeme s vybranými a kvalitními prodejci, jejichž síť neustále rozšiřujeme, aby námi nabízené značky byly dostupné stále většímu okruhu spokojených uživatelů. Jak nám jistě mnozí dáte za pravdu seriozní podnikání v dnešní přebyrokratizované době a našich zeměpisných šířkách není vůbec jednoduchou záležitostí. Můžete si být jisti tím, že uděláme maximum pro to, abychom požadavkům vyšli vstříc a nabídli Vám takové výrobky, které budou dlouho a spolehlivě sloužit.

V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat za použití níže uvedených údajů.

 

BRNO HUNT
  Ing. Petr MikulášekNeverlost hunters
  Gebauerova 32                              IČ: 46333142
  615 00 BRNO                                DIČ: CZ 6503280080
TEL +420 515 542 119              ZL: CF 111187
  GSM +420 602 765 313
  brnohunt@seznam.cz