PŘESNOST – TECHNOLOGIE – DESIGN

Bergara  zkušený výrobce, strategicky situovaná zbrojovka v severním Španělsku, kde se tradice výroby střelných zbraní počítá na staletí, a kde je hlavní ekonomickou aktivitou právě technologicky vyspělý průmysl.

 BERGARA – tradice a dokonalé řešení. Hlavně vlastní výroby jsou díky  mimořádné přesnosti a kvalitě materiálů používány mnoha výrobci zbraní prestižních značek po celém světě. Chceme, aby se naši zákazníci mohli aktivně podílelet na vývoji výrobků, které jim následně přinesou potěšení. Proto jsme také založili oddělení pro vývoj a ladění dle zákaznických představ. Vyrábíme a upravujeme hlavně pro všechny typy střelných zbraní, pro lov i pro soutěže.

Přestože hlaveň je srdcem každé zbraně a základním předpokladem k dosažení přesného zásahu, nezapomínáme na ostatní faktory, jež přinášejí vysokou užitnou hodnotu našich zbraní, jako je
hmotnost, masivní odolná pažba a ergonomie. Proto pracujeme s nejlepšími materiály, používáme nejnovější návrhy a výrobní postupy a zapojujeme odborníky ve všech fázích projektů.